Karatisti Ljubišnje najbolji na turniru u Priboju

Jun 11, 2018 @ 12:48 | autor Igor Janković
Sport
0

Karatisti fočanske Ljubišnje proglašeni su za najbolji klub 25. kupa “Dragan Bjelić” u Priboju.

U konkurenciji više od 200 takmičara iz 25 klubova iz BiH, Crne Gore i Srbije, učenici karate majstora Ljubomira Todovića osvojili su 25 medalja i to po 11 zlatnih i srebrnih i tri bronzane.

priboj ljubo

U borbama, zlato su osvojili Toroman Sara, Ivanović Igor,  Kovač Milovan, Mršević Filip, Hasenić Eldin, muškarci ekipno  u sastavu Paprica Andrija, Kovač Milovan i Živanović Aleksa, muškarci ekipno u sastavu Pejović Stefan, Rašević Miloš i Matović Mile.

Srebro su u borbama osvojili: Prodanović Jovan, Miletić Janko, Ćirović Sara, Paprica Andrija,   Stanišić Luka, Živanović Aleksa,  Rađen Nikola,  Rašević Miloš, Ćirović Jovana i muškarci ekipno u sastavu Hasečić Eldin, Rađen Nikola i Mršević Filip.

Bronzama su se u borbama okitili Pejović Stefan i Matović Mile.

U katama medalje su u Priboju osvojili: zlatne Rašević Milica, Lazović Andrej i Stupić Aleksa, srebrnu Pernat Sara i bronzanu Vilotić Katarina.

U revijalnom dijelu takmičenja, u kojem je učestvovalom šest takmičara sa poteškoćama u razvoju, najbolji je bio Kovačević Goran, koji je osvojio zlatnu medalju.

Ljubišnja je bila najuspješnija po broju medalja i proglašena je za najuspješniji klub turnira.