Sport

Fundup najbolji na Festivalu tenisa u Vinkovcima
0

9. Septembar, 2019 | autor Radio Foča
Fočanski teniser i trener u TK “Foča” Srđan Fundup pobjednik je Festivala tenisa u Vinkovcima u Hrvatskoj, revijalnog takmičenja tenisera. Ovo takmičenje je prvi put održano 1981. godine i u samim počecima okupljalo je isključivo rekreativce i veterane iz Slavonije,... Pročitajte više
Domaćin pobjednik 10. Iketovog memorijala u malom fudbalu
0

9. Septembar, 2019 | autor Igor Janković
Ekipa „Ike Brod“ pobjednik je jubilarnog 10. Memorijala u malom fudbalu „Ilija Đurović Ike“, koji je proteklog vikenda održan na igralištu Osnovne škole „Veselin Masleša“ u Brodu na Drini. Memorijal u čast legendarnog fočanskog sportiste, trenera i nastavnika... Pročitajte više
U Brodu za vikend 10. Iketov memorijal u malom fudbalu
0

6. Septembar, 2019 | autor Igor Janković
Na igralištu Osnovne škole “Veselin Masleša” u Brodu na Drini u subotu i nedjelju, 7. i 8. septembra, biće održan jubilarni 10. Memorijal u malom fudbalu „Ike- Brod 2019“. Organizator memorijala, koji se igra u čast legendarnog fočanskog sportiste, trenera... Pročitajte više
STR „Ris“ pobjednik prvog memorijala posvećenog Zdravku Krsmanoviću
0

27. Avgust, 2019 | autor Nataša Petrović
 Na prvom Memorijalnom turniru u malom fudbalu „Zdravko Krsmanović“ koji je u nedelju održan u Brusnima učestvovalo je deset seniorskih ekipa a prvo mjesto osvojila je ekipa STR „Ris“ koja je u finalu savladala ekipu Gromile rezultatom 3:0. Obje polufinalne utakmice... Pročitajte više
Karate klub Nipon sa šest predstavnika nastupa na Državnom prvenstvu BiH
0

26. Avgust, 2019 | autor Nataša Petrović
Na Prvenstvu Republike Srpske za kadete i juniore, koje je juče održano u Višegradu nastupili su i karatisti Karate kluba Nipon iz Foče. Bronzane medalje osvojile su kadetkinje Nipona Andrea Radović, Valentina Vuković i Ana Vuković i tako se plasirale  na prvenstvo Bosne... Pročitajte više
Za „Trofej Zelengore“ borilo se 100 vozača terenaca
0

Na takmičenju autoterenaca za „Trofej Zelengore“, koje je održano proteklog vikenda u Nacionalnom parku „Sutjeska“, borilo se oko 100 učesnika iz zemalja bivše Jugoslavije. U kategoriji „Soft 1“ prvo mjesto je zauzeo Miloš Račić iz Ivanjice, drugi je bio... Pročitajte više
Karatisti Ljubišnje plasirali se na prvenstvo BiH
0

Pet karatista Karate kluba „Ljubišnja“ iz Foče, na Prvenstvu Republike Srpske održanom juče u Višegradu, kvalifikovali su se na prvenstvo Bosne i Hercegovine, koje će biti održano narednog vikenda u Vogošći. U kategoriji borbe pojedinačno, do 52 kilograma, srebrnu... Pročitajte više
Memorijalni turnir u malom fudbalu “Zdravko Krsmanović”
0

20. Avgust, 2019 | autor Radio
Mještani MZ Godijeno, u nedelju 25. avgusta,  organizuju memorijalni turnir  u malom fudbalu posvećen Zdravku Krsmanoviću. Turnir će se održati u Brusnima –mjesto Doljani sa početkom u 10:00 časova na kome mogu učestvovati svi koji vole sport. Zainteresovani se mogu... Pročitajte više
Mahir Mezbur osvojio Preobraženjski turnir u Rogatici
0

19. Avgust, 2019 | autor Igor Janković
Član Teniskog kluba “Foča” Mahir Mezbur osvojio je Preobraženjski turnir u Rogatici, revijalno takmičenje tenisera koje se tradicionalno održava povodom krsne slave te opštine. Mezbur je u finalu savladao Igora Frganju iz Rogatice sa 6:1, 6:2, čime je naslijedio svog... Pročitajte više
Druga liga RS: Sutjeska dočekuje Ilićku iz Brčkog
0

16. Avgust, 2019 | autor Igor Janković
U Drugoj fudbalskoj ligi Republike Srpske- grupa Istok ovog vikenda igraju se mečevi 2. kola. Nakon poraza u 1. kolu u Gacku, fudbaleri Sutjeske, u prvom ovosezonskom meču pred svojom publikom, dočekuju sutra Ilićku 01 iz Brčkog. Ilićka 01 je na startu sezone remizirala... Pročitajte više