Počinje izgradnja podzemnog dalekovoda u Lazarevu
11.07.2018 | 00:00
Sljedeće sedmice u MZ Lazarevo počeće radovi na ugradnji podzemnog kabla za dalekovod koji će uredno snabdijevati ovo naselje električnom energijom.
Već tridesetak godina ovaj dio Foče se strujom napaja sa dalekovoda Čelebići pa je u zimskom periodu i prilikom nevremena distribucija električne energije u prekidu.
Prilikom izvođenja ovih radova dolaziće do povremenih isključenja na vodovodnoj i telefonskoj mreži, pa će Lazarevo periodično biti bez vode, telefona i interneta.
Pošto se radi o dugoročnom rješenju za uredno i stabilno elektrosnabdijevanje, mole se mještani za strpljenje i razumijevanje, saopšteno je iz ove mjesne zajednice.
Новинар: Радио
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено, али уз обавезно навођење извора и уз постављање линка на www.radiofoca.com