Подјела маски пензионерима искључиво уторком и петком од 7.00 до 10.00
01.04.2020 | 00:00
Из Цивилне заштите подсјећају лица старија од 65 година да по заштитну маску у њихове просторије могу доћи искључиво уторком и петком од 7.00 до 10.00 часова, када им је излазак одобрен.
Другим данима забрањено је кретање овој категорији становништва, тако да су дужни да се тога строго придржавају, истичу из Цивилне заштите.
Више пензионера долазило је данас у Ватрогасни дом, гдје се налазе просторије Цивилне заштите, да преузму заштитну маску, чиме су прекршили забрану кретања.
Бесплатне маске добиће сва лица старија од 65 година, али из Цивилне заштите још једном напомињу да се оне могу преузети само уторком и петком у јутарњим часовима.
Новинар: Игор
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено, али уз обавезно навођење извора и уз постављање линка на www.radiofoca.com