Header
СПОРТ

Кошаркаши Сутјеске дочекују Дервенту, одбојкаши Маглића играју са Звијездом

26.11.2022 | 00:00
Кошаркаши Сутјеске дочекују Дервенту, одбојкаши Маглића играју са Звијездом

Кошаркаши Сутјеске угостиће данас у Фочи екипу Дервенте у седмом колу Прве кошаркашке лиге Републике Српске.

Утакмица се игра у Градској дворани од 19,00 часова.

Сутјеска је у прошлом колу на гостовању у Вишеграду против домаће Варде остварила прву побједу у сезони.

Исти учинак- једну побједу и пет пораза има и Дервента, па ће ово бити дерби прволигашког зачеља.

Одбојкаши сутра са Звијездом

Одбојкаши фочанског Маглића, након прве овосезонске побједе на гостовању у Ражљеву против домаћег Темпа, угостиће у Фочи сутра Црвену звијезду из Обудовца.

У Маглићу очекују  да ће успоставити континуитет добре игре мушке екипе и наставити побједнички низ, а за то им је, истичу, потребна помоћ публике.

“Позивамо публику да у што већем броју присуствује утакмици шестог кола Прве лиге Републике Српске за мушкарце која ће се одиграти у недјељу у Градској спортској дворани Фоча. Дођите да заједнички освојимо бодове и на овој уткамици”, поручили су из Маглића.

Утакмица се игра од 15,00 часова.

Новинар: Игор


SHARE: