Светосавска академија: "Искупимо и пред Светог Саву изнесимо оно мало добра што је у нама остало"
Ако је Свети Сава највећа наша икона, а ми народ настањен у њеном раму, нама живота ван те иконе и ван његовог пута нема, иако изгоресмо желећи да себе поставимо на нове...